Як вберегти свій аккаунт в Instagram від небажаних людей?

За даними statista.com в 2019 році в Instagram було вже понад 800 млн. зареєстрованих аккаунтів. 800, Карл! І це число продовжує рости.

 

Така кількість людей робить цю соціальну мережу дуже привабливою для зловмисників.  Вони можуть слідкувати за тим, що, коли і де ти робиш (якщо ти активно ведеш свій аккаунт), спілкуватися з тобою в direct і виманювати в тебе особисту інформацію або скидувати лінки на фальшиві сайти з вірусами.

 

Щоб запобігти виникненню проблемних ситуацій, ось декілька порад, які зроблять твоє користування Instagram більш безпечним:

 

– спочатку тицни на кнопку «бургер-меню» та перейди в налаштування;

 

– одразу обирай пункт «Конфіденційність»;

 

– почнемо з найважливішого пункту «Конфіденційність облікового запису». Від його налаштування залежить хто може підписуватися на твій акаунт;

 

– перевір, щоб кнопка “приватний обліковий запис” була активна;

 

– Готово? Добре, тепер на твою сторінку можна підписатися тільки після твого підтвердження. Контроль – це перший крок до безпечного користування Інтернетом. Тепер переходь у пункт «Коментарі». Тут ти можеш заблокувати коментарі від небажаних користувачів і виставити фільтри на конкретні слова у коментарях. Пункти “Сховати образливі коментарі”, “Ручний фільтр” та “Фільтрувати слова, на які найчастіше скаржаться” повинні бути активні.

 

– Тепер базові налаштування зроблені. Залишилось тільки відредагувати хто може бачити твої сторіс та хто може бачити, коли останнього разу відвідувався твій акаунт. Також не забувай блокувати тих, хто почав тобі спамити або писати образи (пункти “Мережевий статус” та “Розповідь”).

 

Вітаю! Тепер ти можеш почувати себе у безпеці. Про інші налаштування поговоримо з тобою в інших статтях. Нехай все буде сек’юрно;)